Viktoras Uspaskich: jeigu kandidatuosiu į Vilniaus merus, už savo pažadų įvykdymą atsakysiu savo turtu 2018-05-18

Rašyti ir skaityti komentarus (5)

Teksto dydis: mažinti | didinti

Ketvirtadienį, gegužės 17 d., įvyko Darbo partijos Tarybos posėdis, kurio metu buvo aptarti artėjantys rinkimai, galimi kandidatai į merus ir prezidentus bei kiti einamieji partijos reikalai.

Viktoras Uspaskich partiečius paragino susikaupti ir pradėti aktyviai ruoštis savivaldos rinkimams. Priimtas sprendimas sukurti centrinį štabą, skyrių štabus, parinkti kandidatus į savivaldybės tarybas ir merus, pagal aktualijas – vietos programas.

„Turime atidžiai patyrinėti galimus kandidatus. Juos išsamiau aptarsime sekančiuose Prezidiumo bei Tarybos posėdžiuose. Kas kandidatuos į merus rajonuose tikrai žinome. R. Markauskas kandidatuos Alytaus rajone, R. Sargūnas – Anykščiuose, K. Ąžuolas – Alytaus mieste, M. Senulis – Pakruojyje, D. Ulickas – Raseiniuose, R. Janickas – Ukmergėje, R. Zablackienė -Prienuose, Kaune – Martynas Maulė arba Vigilijus Jukna“, – partiečiams kandidatus vardino Darbo partijos pirmininkas.

Į merus Vilniaus mieste partiečiai pasiūlė kandidatuoti Viktorui Uspaskich.

„Aš rimtai apie tai galvoju. Jeigu laimėsiu, nuo to Vilnius tikrai nieko nepraras, o tik suras“, – partiečiams sakė V. Uspaskich.

Jis taip pat teigė, kad į tokią poziciją kandidatuojantis politikas turi nešti asmeninę atsakomybę. Todėl jam nusprendus kandidatuoti ir laimėjus, už pažadus, kuriuos prižadės įvykdyti – atsakys savo asmeniniu turtu. Taip už užimamus postus ir padarytus pažadus personalinę atsakomybę kviečia prisiimti ir kitus politikus.  

Skyriaus pirmininkų V. Uspaskich paprašė paruošti sąrašus į savivaldybių tarybas. V. Uspaskich taip pat skyrių pirmininkų paprašė pagalvoti, kas iš partijos būtų tinkami kandidatai į Prezidentus.

„Reikia nuspręsti – ar mes į kandidatus keliame savo partietį, ar remiame kitą kandidatą. Pagalvokite ir padiskutuokite skyriuose. Nes savo poziciją tikrai turėsime. Tai yra labai svarbu“, – sakė Viktoras Uspaskich.

Darbo partijos pirmininkas taip pat pasiūlė idėją – identifikuoti kiekvieną partijos narį. Tam bus paruoštos anketos, kurias turės užpildyti skyrių nariai.

„Kiekvienas partijos narys savo skyriuje turi atsakingai užpildyti anketą, kas tinkamas būti Darbo partijos pirmininku, pavaduotoju, atsakinguoju sekretoriumi, prezidiumo nariu, skyriaus pirmininku, skyriaus pirmininko pavaduotoju ir t.t. Mes turime aiškiai žinote, kas tie žmonės, į kuriuos galime remtis. Pagal valstybines pareigybes, pradedant nuo Prezidento iki departamento vadovo, savivaldybės tarybos narių, t.y. kas galėtu būti Prezidentu, Seimo pirmininku, ministru, viceministru, meru, vicemeru, administracijos direktoriumi, departamento vadovu, savivaldybės tarybos nariu. Mes norime, kad pati partija ir visa Lietuvos visuomenė matytų pilną skaidrų Darbo partijos paveikslą“, – kalbėjo Viktoras Uspaskich.

Tarybos posėdžio metu taip pat buvo paskirtos pirmininko pavaduotojų funkcijos už sritis už kurias jie bus atsakingi.

Gegužės 17 d. įvyko ir Darbo partijos Prezidiumo posėdis, kurio metu į partiją grįžo buvęs Seimo narys Viktoras Fiodorovas.

Komentarai (rašyti komentarą)
 • paulius    2018-06-02 10:12         

  Kada jis nustos drumsti vandenį ir kvailint lietuvius [kurių dalis ir taip kvaila]?

 • Viktorai,    2018-06-01 22:26         

  Atsiduok dvasiniam gyvenimui, nx tau reikia “gelbėti Lietuvą”. Tu čia prie ko?

 • juozapas    2018-05-30 09:46         

  oh ponz Viktorai, jau geriau visa laika Europarlamente shiena ravek, jau Tu tiek atnesiai “naudos” Tautai, kad uzteks! vien tokia smulkmena, kaip Baltoji buhalterija isreiskia Tavo veikluma, na Vilniaus Mero kede, tiesiog aukso kasyklos Tau butu….a jei tupi zurnaliugos apdergtu Tavy, tam poste, gi Matushka Rassieja visada Tavim pasirupins…kaip anuo metu buvai istremtas i Maksva ….SEKMES!….mes ubagai ar taip ar taip uzu tave balsuosim, gers tu vyrs…ir chieka kartu Kedainiuose gerem per Agurku svente!

 • taip taip    2018-05-28 04:10         

  tik taves iki pilno absurdo mums apsdergusio betruksta

 • Vilnietė,    2018-05-22 17:25         

  o mums nereikia nei Tamstos,nei Tamstos turtų…

Rašyti komentarą

Jūsų vardas*:

Jūsų komentaras*:

* pažymėti laukeliai turi būti užpildyti

Svetainės administratoriai neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai. Informuokite apie netinkamus komentarus info@uspaskich.eu.

Rinkimai 2015

ALDE