Varniuose vyko Darbo partijos sąskrydis: susirinko gausus būrys partiečių iš visos Lietuvos 2018-07-15

Rašyti ir skaityti komentarus (0)

Teksto dydis: mažinti | didinti

Šeštadienį, liepos 14 d., prie Lūksto ežero buvo atidarytas Darbo partijos sąskrydis į kurį iš visos Lietuvos susirinko per 2 tūkst. partiečių. Sąskrydį atidarė Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich.

„Šiandien mes atidarome savo bendrą šventę. Visus jus labai sveikinu su 2018 metų Darbopartijos sąskrydžiu. Linkiu jums visiems pabendrauti, susitikti su partiečiais iš kitų skyrių, pasikraukite teigiamos geros energijos. Mums tai labai svarbu. Žiūrint į jus, aš matau komandą, matau puikią organizaciją“,- partiečius su švente sveikino partijos pirmininkas.

Pasveikinti sąskrydžio dalyvių atvyko Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkės pavaduotojas Vytautas Kašėta, Lietuvos kultūros darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Juozas Rimkus, Respublikinės jungtinės profesinės sąjungos pirmininkas Arvydas Dambrauskas, Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos vadovė Grasilda Makaravičienė.

Viktoras Uspaskich padėkojo atvykusiems svečiams už gražius žodžius, visiems palinkėjo laimės ir prižadėjo, kad jau visai netrukus važinės po Lietuvą ir aplankys partiečius.

Rašyti komentarą

Jūsų vardas*:

Jūsų komentaras*:

* pažymėti laukeliai turi būti užpildyti

Svetainės administratoriai neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai. Informuokite apie netinkamus komentarus info@uspaskich.eu.

Rinkimai 2015

ALDE