fbpx

Balandžio 1-oji. V. Uspaskich pradės privačią psichologo praktiką Belgijoje 2015-04-01

Teksto dydis: mažinti | didinti

Po to, kai Europos Parlamentas panaikino Darbo partijos Garbės pirmininko Viktoro Uspaskich teisinę neliečiamybę, politikas nusprendė nebegrįžti į Lietuvą ir planuoja pradėti privačią psichologo karjerą Belgijoje. Briuselyje V. Uspaskich atidarys savo kabinetą.

„Netrukus baigsiu psichologo studijas, gausiu diplomą ir planuoju pritaikyti gautas žinias praktikoje. Ketinu konsultuoti tiek Lietuvos, tiek visos Europos politikus — kaip tapti lyderiu, kaip bendrauti su rinkėjais, kaip sugebėti suprasti žmonių poreikius, numalšinti jų baimes ir pateisinti viltis“, — sakė V. Uspaskich.

V. Uspaskich teigia, kad jau sulaukė daugelio žinomų Lietuvos politikų skambučių su prašymu suteikti konsultaciją.

„Po, to, kai visi sužinojo, jog studijuoju psichologiją, pradėjo skambinti man su prašymais suteikti konsultaciją. Labiausiai nustebino tai, kad skambino tiek pradedantys politikai, tiek aukštus postus užimantys „politikos vilkai“, kuriems vis dar nėra aiškūs pagrindiniai žmonių psichologijos principai. Konsultavau visus, tačiau vienos psichologo konsultacijos paprastai neužtenka ir reikia ne vieno mėnesio, ar net metų, kad žmogus perprastų psichologines subtilybes ir išmoktų jas pritaikyti praktikoje, todėl daug kas jau užsirašė pas mane į priėmimą“, — sakė Darbo partijos garbės pirmininkas.

Tokį V. Uspaskicho sumanymą itin palankiai įvertino Darbo partijos nariai, kurie jau suskubo aktyviai registruotis į Garbės pirmininko konsultacijas. V. Uspaskich patikino, kad savo kolegas – Darbo partijos narius – konsultuos nemokamai.

„Studijuodamas supratau, kad politinė psichologija yra ta sritis, kurioje galima daug ką nuveikti ir mano pagalbos tikrai reikia nemažai daliai politiko kelią pasirinkusių žmonių“, – patikino V. Uspaskich.

Rinkimai 2015

ALDE