V. Uspaskich: artėja fašizmas 2018-03-13

Rašyti ir skaityti komentarus (10)

Teksto dydis: mažinti | didinti

Šiandien Lietuvoje įvyko siaubingas dalykas. Valstybėje, kuri yra Europos Sąjungos narė, kuri visad skelbė, kad yra demokratinė, nepriklausoma, kad Seimo nario mandatas – laisvas.  Šiandien visa tai buvo išniekinta. 

Šiandien visu gražumu įrodyta, kad taip nėra. Nes valdančiosios frakcijos nariai tokios laisvės neturi.  Jie už savo slaptą balsavimą privalo turėti įrodymą apie savo esą slaptai laisvai priimtą sprendimą. Todėl savo biuletenius fotografavo dėl ataskaitos, ką ir patvirtino premjeras. 

Aš nežinau, ar liko vienas žingsnis iki diktatūros, ar to žingsnio jau nebeliko. 

Šioje situacijoje mažiau svarbu, ar M. B. liko LR Seimo nariu. Šiandien akivaizdžiai matoma labai pavojinga situacija – Lietuvoje neliko laisvo Seimo nario mandato. Ir premjeras apie tai kalba su pasididžiavimu. 

Jie tapo neklystantys. Tokia „neklystanti partija“ gyvavo sovietų laikais – tai Komunistų partija. Tokia partija gyvuoja Šiaurės Korėjoje. Panašu, kad šiandien tokią partiją mes turime ir Lietuvoje. Mano manymu, iki diktatūros įsigalėjimo liko mažiau nei vienas žingsnis. 

Istorija rodo, kad būtent taip ir tokiomis priemonėmis į valdžią atėjo Hitleris ir įsigalėjo visiškas fašizmas. 

Valdančioji dauguma visiškai diskreditavo Seimo instituciją ir turi palikti valstybės valdymą. Nes Lietuvai su tokiu valdymu iškilo didelė grėsmė.

Komentarai (rašyti komentarą)
 • Vilkas    2018-04-09 21:54         

  Šūdžius,Putino agentas

 • laima.    2018-04-07 14:00         

  dar sitas nesedi, VAGIS IR PARAZITAS,CIUOZK I RUSIJA, RUSU STATYTINIS.

 • Blin    2018-04-07 06:39         

  Fašizmas kyla iš koncervatorių partijos. Matosi akivaizdūs mėginimas nuversti teisėta seima bei vyriausybe . Tai jau ne opozisijos veika , o nusikalstamos grupuotės veikla kuriai vadovauja G . Lansbergis slapyvardžiu ( anūkas ) , jam padeda tapinų gauja . Kyla klausimas , ką veikia Lietuvos saugumas?

 • Dainoras    2018-04-05 01:44         

  Jis jau yra.

 • Viktoras    2018-03-21 13:52         

  Gražulis pyderas :)

 • RR    2018-03-20 22:47         

  O kai Paksą vertė. ar turėjai savo nuomonę? Tada kaip tik buvo daug didesnė jedinoglasije.
  O šiaip, jeigu nenori atrodyti toks niekingas ir apgailėtinas, galėtum papasakoti kaip tave išpirdolino, kas jie tokie, ką su jais sutarėt, ką pažadėjo, būtų įdomu. Be to taip galėtum visai reabilituotis, tik manau, kad tam esi per daug bailus.

 • wywy11    2018-03-20 14:06         

  Okis , nereikia keiktis….Viktoras is esmes ….blogietis….bet parodykit absoliutu gerieti? nera! o siandien jis teisus…..Seimo mastymo lygis kaip III Reicho….pagalbinukai….be jokio isprusimo….kuri is POSTKREMLINIU grupuociu geriausia? Darbo partija….aisku….elektrines nestabde, gelezinkeliu nepardave, zemes nadalino, laivu nenuomavo….nepriejo, neleido jai, o kad vokeliu padalino….seime CEMODANAIS su pinigais nepasidalina ….ir ka …..nieko ……okis….normalu…..Sarkozi Prancuzai sulaike….cia…..pasilaikykit….be komentaru….kiaules svariau gyvena….jos sika i viena gardo kampa ….cia sikama bet kur aqnt bet ko, ir nesusigaudoma i kieno suda ilipai ….savo ar svetima…..Dieve padek…

 • Tai jau    2018-03-19 07:52         

  Kokia prie taves diktatūra PARCIJOJ buva, tai neduok…

 • o    2018-03-19 00:07         

  ciulpk bybi ruse

 • URA    2018-03-14 13:26         

  ,,GELBĖTOJAS” PAREINA….

Rašyti komentarą

Jūsų vardas*:

Jūsų komentaras*:

* pažymėti laukeliai turi būti užpildyti

Svetainės administratoriai neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai. Informuokite apie netinkamus komentarus info@uspaskich.eu.

Rinkimai 2015

ALDE