fbpx

V. Uspaskich: artėja fašizmas 2018-03-13

Teksto dydis: mažinti | didinti

Šiandien Lietuvoje įvyko siaubingas dalykas. Valstybėje, kuri yra Europos Sąjungos narė, kuri visad skelbė, kad yra demokratinė, nepriklausoma, kad Seimo nario mandatas – laisvas.  Šiandien visa tai buvo išniekinta. 

Šiandien visu gražumu įrodyta, kad taip nėra. Nes valdančiosios frakcijos nariai tokios laisvės neturi.  Jie už savo slaptą balsavimą privalo turėti įrodymą apie savo esą slaptai laisvai priimtą sprendimą. Todėl savo biuletenius fotografavo dėl ataskaitos, ką ir patvirtino premjeras. 

Aš nežinau, ar liko vienas žingsnis iki diktatūros, ar to žingsnio jau nebeliko. 

Šioje situacijoje mažiau svarbu, ar M. B. liko LR Seimo nariu. Šiandien akivaizdžiai matoma labai pavojinga situacija – Lietuvoje neliko laisvo Seimo nario mandato. Ir premjeras apie tai kalba su pasididžiavimu. 

Jie tapo neklystantys. Tokia „neklystanti partija“ gyvavo sovietų laikais – tai Komunistų partija. Tokia partija gyvuoja Šiaurės Korėjoje. Panašu, kad šiandien tokią partiją mes turime ir Lietuvoje. Mano manymu, iki diktatūros įsigalėjimo liko mažiau nei vienas žingsnis. 

Istorija rodo, kad būtent taip ir tokiomis priemonėmis į valdžią atėjo Hitleris ir įsigalėjo visiškas fašizmas. 

Valdančioji dauguma visiškai diskreditavo Seimo instituciją ir turi palikti valstybės valdymą. Nes Lietuvai su tokiu valdymu iškilo didelė grėsmė.

Rinkimai 2015

ALDE