Darbo partijos reitingai nuosekliai auga 2014-09-19

Rašyti ir skaityti komentarus (1)

Teksto dydis: mažinti | didinti

Jeigu rinkimai į Seimą vyktų jau artimiausią sekmadienį ir juose dalyvautų visi potencialūs rinkėjai, Darbo partija juos užtikrintai laimėtų, gavusi 10 proc. rinkėjų balsų. Darbiečiai yra antra pagal populiarumą partija Lietuvoje, tai rodo naujienų agentūros ELTA užsakymu rinkos ir viešosios nuomonės tyrimų kompanijos „Baltijos tyrimai“ rugpjūčio 26-rugsėjo 6 dienomis atliktos apklausos duomenis.

Kartu su socialdemokratais ir tvarkiečiais šiuo metu valdančiojoje koalicijoje esantys darbiečiai galėtų džiaugtis sėkme ir pratęsti savo bendradarbiavimą. Bendra šių trijų partijų parama beveik tris kartus viršija dviejų dešiniųjų partijų.

Darbo partijos reitingai nuosekliai auga jau kelis mėnesius iš eilės, o tarp populiariausių Lietuvos politikų yra net trys darbiečiai, tai Darbo partijos pirmininkė Loreta Graužinienė, Darbo partijos įkūrėjas ViktorasUspaskich ir Darbo partijos pirmininko pavaduotojas Artūras Paulauskas.
Komentarai (rašyti komentarą)
  • partietis    2015-01-20 09:56         

    esant dabartinei situacijai vienoj is koncerno imoniu reitingai tikrai negereja priimami sprendimai prasilenkia su sveiku protu o dirba per 200 zmoniu su pagarba aciu

Rašyti komentarą

Jūsų vardas*:

Jūsų komentaras*:

* pažymėti laukeliai turi būti užpildyti

Svetainės administratoriai neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai. Informuokite apie netinkamus komentarus info@uspaskich.eu.

Rinkimai 2015

ALDE