fbpx

Darbiečiai palaikys Z. Balčytį antrajame Prezidento rinkimų ture 2014-05-16

Teksto dydis: mažinti | didinti

Kėdainiuose vykusiame Darbo partijos tarybos posėdyje buvo svarstomas Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininko Algirdo Butkevičiaus prašymas palaikyti šios partijos kandidatą Zigmantą Balčytį antrajame Prezidento rinkimų ture. Šiam prašymui pritarta absoliučia balsų dauguma. Prieštaraujančiųjų nebuvo.

„Neabejojame, kad dabartinėje situacijoje Z. Balčytis yra tinkamiausias kandidatas į Lietuvos Respublikos Prezidento postą, kuris ne tik sugebės geriausiai atstovauti Lietuvos žmonių interesams, užėmęs šį postą, bet ir sugrąžinti Prezidento institucijai buvusį autoritetą. Todėl šiandien taryboje nutarėme suteikti Z. Balčyčiui visokeriopą paramą antrajame Prezidento rinkimų ture“, — sakė Darbo partijos pirmininkė Loreta Graužinienė.

Vykdydami Europos Parlamento rinkimų kampaniją, Darbo partijos skyriai pasiryžę agituoti balsuoti už Z. Balčytį, renkant Prezidentą.

„Daug svarbiausių Darbo partijos ir socialdemokratų partijos programinių nuostatų sutampa. Dirbdami kartu šioje Vyriausybėje ir valdančiojoje koalicijoje, vieningai siekėme užsibrėžtų tikslų. Todėl socialdemokratų partijai laimėjus Prezidento rinkimus, o Darbo partijai — sustiprinus savo pajėgas Europos Parlamente, mes galėsime dar geriau vykdyti rinkėjams duotus įsipareigojimus“, — sakė Darbo partijos garbės pirmininkas Viktoras Uspaskich.

Rinkimai 2015

ALDE