Fotogalerija

Teksto dydis: mažinti | didinti

Ledų šventė 2012

Darbo partijos sąskrydis 2012

↓ ↑ ↓ ↑ ↓ ↑ Prienų rajone vykusiame Darbo partijos sąskrydyje dalyvavo apie 4 tūkst. žmonių. Į sąskrydžio atidarymą arklio tempiama karieta atvažiavęs Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich darbiečiams linkėjo geros nuotaikos, kokybiško poilsio ir daug teigiamos energijos.

Kėdainių r. seniūnijų seniūnai ir darbiečiai svečiavosi Europos Parlamente

Birželio 3–9 dienomis Kėdainių rajono seniūnijų seniūnai, pakviesti Europos Parlamento nario Viktoro Uspaskich, išsiruošė į septynių dienų kelionę, kurios pagrindinis tikslas buvo viešnagė Briuselyje įsikūrusiame Europos Parlamente. Į Briuselį seniūnai keliavo ne vieni – drauge su jais vyko ir darbiečiais iš Švenčionių, Vilniaus rajono, Šalčininkų, Kauno miesto bei rajono, Pasvalio ir Mažeikių.

XV Darbo partijos suvažiavimas Kaune

Kaune vykusiame penkioliktame Darbo partijos suvažiavime buvo pristatyta ir patvirtina Darbo partijos programa bei partijos kandidatų sąrašas vienmandatėse bei daugiamandatėje apygardose.

Delegacija iš Lietuvos Briuselyje susitiko su europarlamentaru V. Uspaskich

Šių metų lapkričio 9 dieną delegacija iš Lietuvos – Darbo partijos nariai, įvairių konkursų nugalėtojai, Briuselyje, pačiame Europos Parlamente, susitiko su europarlamentaru Viktoru Uspaskich. Tąkart lietuviai Belgijos sostinę Briuselį pasiekė per dvi dienas. Europos Parlamente svečiai buvo supažindinti su Europos Parlamento veikla, vėliau į susitikimą atvyko ir pats europarlamentaras, kuris žmonėms pasakojo apie savo veiklą Parlamente, darbo specifiką bei ateities planus.

Rinkimuose į savivaldybių tarybas Darbo partijos numeris — 10

Šiandien Lietuvos Respublikos Seime vyko savivaldybių tarybų rinkimų numerių traukimas.

Dadu Ledų šventė 2011

Liepos 30 dieną Kėdainiuose vyko tradicinė Ledų šventė, kurios metu centrine miesto gatve žygiavo teatralizuota eisena, miesto stadione iš dangaus krito ledų žetonai, o ant didžiosios scenos vieni kitus keitė žymiausi Lietuvos bei užsienio dainininkai.

Susitikime su Darbo partijos pirmininku Kaune — rekordinis žmonių skaičius

Kovo 30 d. Kauno sporto halėje įvyko Darbo partijos Kauno miesto filialo organizuotas susitikimas su Darbo partijos vadovais. Renginyje dalyvavo Seimo nariai Kęstutis Daukšys, Mečislovas Zasčiurinskas, Vydas Gedvilas, Vytautas Gapšys, Valentinas Bukauskas ir Jonas Kondrotas bei Kauno miesto savivaldybės tarybos nariai Rytis Šatkauskas ir Gintaras Furmanavičius, Darbo partijos Kaune keliami kandidatai Seimo rinkimuose Jolanta Solnyškienė, Žaneta Simonavičienė, Gediminas Grigas, Sigytas Klimas ir Dženeta Tolišauskienė, Darbo partijos Kauno miesto skyriaus vadovai ir Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich. Į susitikimą su darbiečiais atvyko virš 4 500 žmonių, todėl 5 000 žmonių talpinanti arena buvo beveik sausakimša.

Rinkimai 2015

ALDE