NPD didinimas – būtinybė 2016-07-11

Rašyti ir skaityti komentarus (2)

Teksto dydis: mažinti | didinti

Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis sveikina Vyriausybės sprendimą grįžti prie Seime svarstomo siūlymo padidinti neapmokestinamąjį pajamų dydį (NPD) 150 eurų iki 350 eurų.

„Vyriausybė pernai atmetė Darbo partijos nario Vytauto Gapšio siūlymus didinti NPD iki minimalios algos dydžio, bet džiugu, kad vėl grįžtama prie šio klausimo. Nesvarbu, kad šį sykį svarstomas ne mūsų partijos siūlymas, bet darbo mokesčių mažinimas – principinė Darbo partijos nuostata, kurią mes palaikysime“, – sako V. Mazuronis.

Nuo šių metų NPD siekia 200 eurų, papildomas NPD už vaiką — 120 eurų.

Gegužės mėnesį vykusioje valdančiųjų partijų politinėje taryboje priimtas sprendimas nuo 2017 m. sausio 1 d. NPD padidinti iki 310 eurų, papildomą NPD už vaiką – iki 200 eurų.

„Politinėje taryboje priimti sprendimai privalo būti vykdomi, toks yra susitarimas ir tikiuosi jo bus laikomasi. Jeigu yra iš Seimo pusės siūlymai didinti dar labiau – labai gerai, reikia tai apsvarstyti, įvertinti ir jeigu yra nors menkiausia galimybė didinti žmonių pajamas nepaaukojant valstybės biudžeto bankrotui – reikia taip ir daryti. Tai vienintelis teisingas kelias“, – įsitikinęs Darbo partijos vadovas.

Komentarai (rašyti komentarą)
  • Plačiau    2016-11-06 20:09         

    Okultizmo darbai. Okultizmo blogis. Sinkretizmas arba NEWAGE.

  • Anonymous    2016-11-06 20:07         

    Jo knyga iš okultizo adeptų.Jų pavardės knygos pradžioje .Tik apsėstieji nuo parapsichologijos gal taip bandyti kitus mokyti.Perskaitė rusų parapsichologų – ezoterikų keliknygas, padarė santrauką, pristato knygą alia jo… Lietuviams krikščionims ji visai netinkama, nebent jo rasijoje… popas įdomu skaitė?

Rašyti komentarą

Jūsų vardas*:

Jūsų komentaras*:

* pažymėti laukeliai turi būti užpildyti

Svetainės administratoriai neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai. Informuokite apie netinkamus komentarus info@uspaskich.eu.

Rinkimai 2015

ALDE