Darbo partijos sąskrydyje – gausus būrys partiečių iš visos Lietuvos 2017-08-05

Rašyti ir skaityti komentarus (15)

Teksto dydis: mažinti | didinti

Šeštadienį, rugpjūčio 5 d., Šventojoje vyksta tradicinis Darbo partijos sąskrydis, į kurį suvažiavo daugiau nei 2 tūkstančiai partiečių iš visos Lietuvos.

Gausus būrys darbiečių kaip ir kasmet čia atvyko pasidžiaugti vienas kito draugija, pabūti kartu, pasidalinti idėjomis ir kartu pramogauti.

Daugelį metų Darbo partijos sąskrydis vyko Varniuose, tačiau pernai gruodį, Darbo partijos pirmininke išrinkus Živilę Pinskuvienę, naujai sušauktoje taryboje atsinaujinusios partijos vadovybė nusprendė sąskrydį organizuoti Lietuvos pajūryje. Sveikatos centre “Energetikas”, kur šiemet ir vyksta Darbo partijos sąskrydis, o susirinkusiųjų dar laukia pramogos, sporto rungtys, apdovanojimai ir, žinoma, koncertai.

Atidarymo šventę, po kurios atvykusieji skubėjo džiaugtis jiems paruošta programa, savo sveikinimo žodžiu pradėjo laikinai pareigas einantis Darbo partijos pirmininkas Šarūnas Birutis.

“Šių metų sąskrydis – vienas gausiausių, kuriuos teko matyti per pastaruosius keletą metų. Džiaugiuosi, kad esame lyg šeima, kad palaikome vieni kitus, rodome pagarbą, išreiškiame viltį ir skleidžiame meilę. Šiuo metu visa tai mums yra labai reikalinga, tad džiaugiuosi, kad vertiname savo žmones, skyrius, darbus, kad esame kartu. Linkiu visiems atvykusiems čia, Šventojoje, puikiai praleisti laiką, pasimėgauti jūra, tačiau su ja nejuokauti, rūpintis ir prižiūrėti save bei aplinkinius”, – kalbėjo l.e.p. Darbo partijos pirmininkas Šarūnas Birutis.

Pasveikinęs gausiai į sąskrydį atvykusius darbiečius, Š. Birutis ant scenos pakvietė ir sąskrydį organizavusią Darbo partijos prezidiumo narę, Širvintų rajono merę, Živilę Pinskuvienę.

“Susiformavusią, subrendusią, turinčią aiškius tikslus ir kryptį – tokią partiją šiandien matau prieš savo akis. Tam prireikė ne vienerių metų, tačiau būtent dabar, kuomet atsinaujino, žengė demokratiniu keliu, nusistatė aiškius prioritetus ir siekius, ji tapo žmonių partija. Per ilgą savo gyvavo metą mes pasiekėme, kad svarbiausia būtų komanda, palaikymas ir supratimas. Tik turint vertybes ir jų laikantis pavyks kurti, o ne griauti”, – partiečiams kalbėjo Ž. Pinskuvienė.

Pasveikinti darbiečių taip pat atvyko Lietuvos Respublikos Seimo narys, Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas, Liberalų sąjūdžio pirmininko pirmasis pavaduotojas Eugenijus Gentvilas, Europos Parlamento (EP) narys, Darbo partijos Garbės pirmininkas Viktoras Uspaskich, EP narys Antanas Guoga, Seimo narys, partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas Remigijus Žemaitaitis, Seimo narys, partijos Tvarka ir teisingumas tarybos narys Petras Gražulis, Palangos miesto savivaldybės mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas.

“Pasiilgau partiečių, pasiilgau bendraminčių, kiekvienas čia yra savas ir labai artimas. Todėl šiandien būti drauge su darbiečiais yra nepaprastai smagu. Sveikinu visus su vasara, su kasmetinių sąskrydžiu.”, – sakė Darbo partijos Garbės pirmininkas Viktoras Uspaskich.

Komentarai (rašyti komentarą)
 • Aurika    2017-12-21 12:17         

  Noriu stoti į Darbo partiją (….girdėjau ir Viktoras laisvas…)

 • Sėkmės Viktorai    2017-12-16 11:21         

  Žinok, kad konservinė gauja jau mirusi. Ką delfiai skelbia apie konservų reitingus tai visiškas melas. Čia tik durniams parodyti kokie konservai aukštai pakilę.

 • Consultantforfree    2017-12-15 22:10         

  Teks išsirengti, Viktor. Tada daugiau berazumių už tave prabalsuos.

 • ant kiek sitas laikrastis nusirito    2017-11-30 13:25         

  kiek cia dar rasysit apie ta oferista ir bemoksli

 • Jonas    2017-11-08 13:00         

  Gerb. Delfi, kada nustosit rodyti nusikaltėlio Uspashiko veidą?

 • Dučė    2017-10-31 19:53         

  Kas tie lavonai, kurie čia rašo?

 • mokslasb@gmail.com    2017-10-26 14:50         

  mokslasb@gmail.com

 • Vycka    2017-10-04 19:29         

  Sėkmės Darbo partijai. Manau po sekančių rinkomu matysime DP valdančiaja partija SEIME. Nė vienau gaujų narys nesutrukdys DP.

 • VESBARIJA    2017-09-28 20:00         

  Uspaskychai , as noriu , kad tu kandidatuotum i prezidentus nes tik tu tautai gali pasakyti tiesa

 • Vairuotojas    2017-09-21 02:10         

  Za ruliom P —- eto nie iezda

 • studentas    2017-08-11 09:28         

  Ramūnas nuvylė, todėl Kremlius bando atgaivinti Viktarėlį.

 • Asta    2017-08-09 13:35         

  Pridėkite, kad didžiulis būrys mėgstančių pagerti

 • Viso gero    2017-08-05 18:14         

  Pinskuviene reikia pasalinti is partijos, ji smugdo DP autoritetą. Kas su Pinskais yra turejes reikalu, zino kas tai per zmones ir kokios ju vertybes.

 • Visokie py*zdu*kai bando jam pakenkti    2017-08-05 18:08         

  Pats protingiausias politikas Lietuvos istorijoje, ypač dar kai dabar pradėjo kelti savo sąmoningumą. Visokie py*zdu*kai bando jam pakenkti.

 • Petras    2017-08-05 17:51         

  Gražus ir atmintinas renginys, gaila tik kad neturejau galimybės ten pabūti.

Rašyti komentarą

Jūsų vardas*:

Jūsų komentaras*:

* pažymėti laukeliai turi būti užpildyti

Svetainės administratoriai neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai. Informuokite apie netinkamus komentarus info@uspaskich.eu.

Rinkimai 2015

ALDE