fbpx

Darbo partija negali palaikyti kitų metų biudžeto 2015-09-29

Teksto dydis: mažinti | didinti

Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis, komentuodamas koalicijos partnerių pareiškimus dėl Minimalios mėnesinės algos (MMA), pensijų ir mokytojų atlyginimo kėlimo, pareiškia, kad šiuo metu siūlomi sprendimai dėl šių klausimų Darbo partijos netenkina ir tol, kol nebus pasiektas bendras susitarimas, Seimo Darbo partijos frakcijos Seimo nariai ir ministrai siūlomo biudžeto palaikyti negali.

„Mes nuosekliai laikomės savo pozicijos – MMA, pensijų, mokytojų ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų darbuotojų atlyginimų padidinimas – tai yra pagrindiniai mūsų prioritetai formuojant kitų metų biudžetą. Šiuo metu nei vienu iš šių klausimų siūlomi sprendimai Darbo partijos netenkina. Mes pasirengę derėtis ir kartu ieškoti bendro sprendimo. Darbo partija iki pabaigos laikysis savo pozicijos ir tol, kol nebus susitarimo koalicijos viduje, mes negalime palaikyti biudžeto projekto“, – sakė V. Mazuronis.

V. Mazuronis pabrėžia, kad Darbo partijos iniciatyva kartu su koalicijos partneriais buvo daug nuveikta dėl biudžetinių įstaigų darbuotojų algų didinimo, nors buvo nemažai tam prieštaraujančių, o tai rodo, kad svarbiems tikslams pasiekti reikia noro ir bendro sutarimo.

„Darbas šioje koalicijoje parodė, jog tada, kai norime, galime susitarti ir tikrai padaryti. MMA, pensijų ir mokytojų atlyginimų kėlimas yra ne tik pagrindiniai Darbo partijos tikslai, bet tai yra įtvirtinta ir Vyriausybės programoje. Mes žinome, kad tai įmanoma padaryti. Esame pasiruošę derėtis, ieškoti variantų kartu su koalicijos partneriais ir siekti maksimalaus pajamų padidinimo Lietuvos žmonėms“, – pareiškė V. Mazuronis.

Rinkimai 2015

ALDE