fbpx

Šeima

Teksto dydis: mažinti | didinti

Jolanta Blažytė, žmona

Politikų žmonos paprastai jų pasirinkimu labai nesidžiaugia –didžiulis darbo ir atsakomybės krūvis palieka mažiau laiko ir jėgų šeimai. Tačiau tikiu, jog žmogus neturi būti egoistiškas ir gyventi vien sau. Tai, kad Viktoras panaudoja savo energiją ir sugebėjimus rimtiems visuomeniniams darbams, man yra suprantama ir gerbtina.

Jis iš tiesų labai komunikabilus, girdi ir išklauso žmones, todėl sprendimus priima vadovaudamasis ne tik savo asmenine nuomone, bet ir kitų žmonių patirtimi. Kita vertus, jis yra ryžtingas žmogus, kuris tvirtai laikosi principų ir padaro darbą iki galo.

Laura Uspaskich, 18 m. dukra

Kiek save atsimenu, tėtis man buvo lyderio pavyzdys – energingas, veiklus, aplink save traukiantis žmones. Kuo toliau, tuo labiau vertinu jo patarimus ir, tikiuosi, kad ateity galėsiu padėti jo darbuose.

Justė Uspaskich, 8 m., dukra

Aš manau, kad tėtis dirba svarbų darbą, todėl turime dalintis juo su kitais. Labai daug žmonių nori su juo susipažinti ir nusifotografuoti.

Eduardas Uspaskich, 23 m., Julija Uspaskich, 27 m., vaikai iš pirmosios santuokos

Žinome, kad tėvas Lietuvoje dalyvauja politikoje ir už tai jį gerbiame, nes tai ir fiziškai, ir emociškai sunkus darbas. Tikime, kad jis pasiekia tai, ką užsibrėžia.

Zinaida Uspaskich, motina

Gaila, kad sūnus gyvena taip toli, tačiau džiaugiuosi, kad labai rūpinasi manimi. Man labai svarbu, kad jis atvažiuoja ir nepamiršo savo gimtinės – pastatė cerkvę, organizuoja renginius, visaip padeda bendruomenei.

Rinkimai 2015

ALDE