fbpx

Laisvalaikis

Teksto dydis: mažinti | didinti

3 autoritetai, padarę didžiausią įtaką:

1. Tėvas Stanislovas. Mūsų šeimai labai svarbus,esmines žmogiškąsias vertybes įkūnijęs žmogus. Man asmeniškai jis yra,buvo ir bus dvasinis tėvas. Turbūt buvau vienas iš nedaugelio žmonių,kuriuos, likus valandai iki mirties, jis pakvietė pasišnekėti. Jomirtis man buvo viena didžiausių netekčių.

2. Aleksandras Solženycinas. Šis žmogus visamepasaulyje pripažįstamas už savo kovą prieš komunizmą, įtakojusią jožlugimą ne tik buvusioje Sovietų Sąjungoje, bet ir Vakarų Europosšalyse. Kadangi mano mama suplėšė komjaunuolės bilietą, aš pats gimiauir užaugau šiaurėje, tremtinių miestelyje – aplinkoje, kuri nepritapoprie sovietinės sanvarkos, ir niekada nebuvau nei komjaunuolis, neikomunistas iš įsitikinimo.

3. Ronaldas Reiganas. Vienoje savo paskaitųuniversitete į repliką, jog JAV turi trumpą istoriją ir neturididvyrių, R.Reiganas atsakė, jog JAV didvyriai – tai verslininkai,kurie rizikuoja savo turtu, aukoja protą, sveikatą ir energiją, kadbūtų sukurta tokia didi valstybė. Šis pasakymas iš tiesų vertaspagarbos. Mano nuomone, civilizuota galima vadinti tik tą šalį, kuriojepožiūris ir elgesys su privačia nuosavybe prilygsta pareigai tėvynei.Svarbiausia, kad tai suprastų valdžia, valdininkai ir teismai. Tiktuomet progresas bus greitas ir stabilus.

4 sporto šakos, kurių būtų sunku atsisakyti:

1. Bilijardas. Labai treniruoja koncentraciją ir tikslumą. Čia negali skubėti ir elgtis nepamatuotai.

2. Tenisas. Puikus būdas pavarinėti kraują ir įvertinti savo konkurencinį pajėgumą.

3. Vandens sportas. Мan tai didžiulis laisvės ir savarankiškumo pojūtis, kuris būtinas visiems aktyvų gyvenimą gyvenantiems žmonės.

4. Slidinėjimas. Apima viską – ir koncentraciją, ir laisvės pojūtį, ir situacijos valdymą proto ir kūno pagalba.

5 mylimiausios atostogų vietos:

1. Kėdainiai. Тen, deja, galiu pabūti rečiau irtrumpiau nei norėčiau. Kai tik pasitaiko proga ištrūkti, važiuojupabūti namuose su šeima. Tai labai atpalaiduoja.

2. Palanga. Nes tai kurortas, kuriuo susižavėjau po pirmo karto, ir kuriame su šeima atostogaujame kasmet.

3. Urdoma. Nes vaikystės ir jaunystės vietos turi nenugalimą trauką. Juolab, kad ten gyvena ir laukia mama, likę jaunystės pažįstami.

4. Karibų salos. Esu atostogavęs Kuboje, Antigvoje,Dominikoje, Jamaikoje, Haityje ir kitose – jose man labai patinkamalonus ir šiltas, bet ne per karštas, oras. Kartais ten net vanduošiltesnis už orą, o maudytis aš iš tiesų mėgstu.

5. Аustrija. Nes mėgstu slidinėti, o ir žmonių ten mažiau nei Prancūzijoje, gali jaustis laisviau.

4 dainos, kurias prisimenu visada:

1. Tas, kurias pats sukūriau. Jų tikrai ne viena – mėgstamiausios „Tulpė“, „Ruduo“.

2. „Verta“. Мūsų su Irma Jurgelevičiūte jau daug kartų dainuota daina.

3. „Trys milijonai“. Dainuojama net dažniau už Lietuvos himną, be to, įkvepia pasidižiavimą kad ir nedidele, tačiau sugebančia susivienyti šalimi.

4. „Meilės galia“. Naujausia mūsų su Irma daina išpačio šviežiausio albumo. Be to, ji rinkimų pergalėms įkvepia nemažiau, nei „Trys milijonai“ geram krepšiniui.

Rinkimai 2015

ALDE