V. Uspaskich lankysis Prienuose, Marijampolėje, Raseiniuose 2017-11-14

Rašyti ir skaityti komentarus (2)

Teksto dydis: mažinti | didinti

“Visada stengiuosi važiuoti ten, kur esu laukiamas. Ten, kur žmonės išsiilgę žinių, nori keisti savo požiūri į gyvenimą, sužinoti, kaip būti laimingam.”, – trumpai mintis dėsto sveiką gyvenimo būdą propaguojantis Europos Parlamento narys Viktoras Uspaskich.

V. Uspaskich kviečia atvykti į nepolitinį renginį, kuris greičiausiai šiuo metu vyks Raseiniuose, lapkričio 17 dieną  16 val. Marcelijaus Martinaičio VŠ bibliotekoje.

Prienuose susitikimas vyks lapkričio 20 d. 17:00 val. Justino Marcinkevičiaus vš. bibliotekoje.

Marijampolėje – lapkričio 21 d. 17:30 min. Prie puodelio arbatos jūsų lauks viešbutyje “MERCURE”, Basanavičiaus g. 8.

Susitikimas tiems, kurie nori žongliruoti problemomis, išmokti teisingai dirbti, ilsėtis, miegoti, maitintis, bendrauti, būti laimingi visuomenėje ir šeimoje, lydimi sėkmės karjeroje, būti turtingi, sveiki ir puikios fizinės formos.

Įėjimas – nemokamas. 

Komentarai (rašyti komentarą)
  • GAL    2017-12-01 12:43         

    Kvieciamas tai kvirciamas,bet gal pasikeisk nors baltinius nes jau antri metai tais paciais tebesitrini.

  • Arūnas Makelis    2017-11-27 15:24         

    Sveiki aš noreciau sneketi su Viktoru Uspaskich apie NKVD/DZH-1darba apie kelionę kur jis šneka laidoje apie mano gyvenimo istorija.?..
    Kodel jis apsimeta kad nieko negirdi?Ir man reikes pagalbos nuo Dantistę Makelenies Puceta ir Algio Makelio nes tikrai manau labai sunku bus pas ta šeima sugrįžti…nes teks grįžti į Lietuvą…jie mane kažkda priglaudė iš Anglijos maža vaiką parvežė okupacijos metais į Lietuva į Makeliu globa bet ta globa man per daug nuostalgyzka…

Rašyti komentarą

Jūsų vardas*:

Jūsų komentaras*:

* pažymėti laukeliai turi būti užpildyti

Svetainės administratoriai neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai. Informuokite apie netinkamus komentarus info@uspaskich.eu.

Rinkimai 2015

ALDE