Premjeras — geras, švelnus ir pūkuotas, bet melagis, bailys ir propaguojantis teisinį nihilizmą 2015-01-06

Rašyti ir skaityti komentarus (165)

Teksto dydis: mažinti | didinti

Nekreipiu dėmesio į silpnų žmonių kvailus pasisakymus, bet šį kartą į premjero plepalus privalau atsakyti, nes tai liečia ne tik mane, o visus Lietuvos žmones. Ypač tada, kai demokratinėje valstybėje propaguojama buvusi komunistinė tvarka ir teisinis nihilizmas, atsiliepiantis visų šalies žmonių gerovei.

Jeigu ponui melagiui premjerui priimtini tokie faktai, tai normaliai demokratinei valstybei tai turėtų būti nepriimtina. O faktai yra tokie (išvardinsiu tik keletą):

Pirma, demokratinėje valstybėje nepriimtina daryti kratos, neįleidžiant į patalpas organizacijos advokatų ir vadovybės. Teisinėje valstybėje bet koks procesinis veiksmas, padarytas byloje neteisėtai, negali atvesti prie teisėtų sprendimų. Kratos Darbo partijos būstinėje protokolą užfiksavo bei pasirašė advokatas ir Loreta Graužinienė, tačiau prie parašų yra prierašas, kad į patalpas jie buvo įleisti tik po 6 valandas jau darytos kratos. Ką ten 6 valandas darė pareigūnai — ieškojo įkalčių ar klastojo? Mūsų melagiui premjerui tai priimtina.

Antra, rinkimų metu kandidatui į Seimą neleidžiama susitikinėti su rinkėjais. Ar tai tenkina mūsų melagį premjerą?

Trečia, pagal teismo proceso dalyvių prašymus nekviečiami svarbūs liudytojai.

Ketvirta, teismo byloje nedaroma įrodymų finansinė ekspertizė, nors net specialistai, sudarantys apskaitos aktą, pripažino padarę šiurkščių klaidų, neteisėtai priskaičiavę milijonines sumas.

Penkta, Darbo partijai laimėjus pirmąjį Seimo rinkimų turą, kaltinimai jai ir jos vadovams yra perkvalifikuojami prieš pat antrąjį rinkimų turą, nepakeičiant nė vieno žodžio kaltinamajame akte. Tad kam iš tiesų turėtų būti svarbu išsiaiškinti tiesą ir atkurti teisingumą — ar V. Uspaskich, ar vis tik Darbo partijai ir visai mūsų šalies visuomenei?

Šešta, nepadarius mano rašto ekspertizės, pirmos instancijos teismas priėmė nuosprendį, po kurio paaiškėjo, kad tai — ne mano parašai. O paskui tokie teisėjai keliami pareigose. Ar tai irgi normalu teisinėje valstybėje?

Septinta, ar normalu teisinėje valstybėje, kad Lietuvos Prokuratūra ir teismas dezinformuoja Europos Parlamentą, pateikdami tikrovės neatitinkančią informaciją?

Aštunta, procesiniai sprendimai byloje priiminėjami, įsigaliojus teisiniam imunitetui. Ar tai normalu teisinėje valstybėje? Dėl šito fakto Europos Žmogaus Teisių Teismui yra įteiktas skundas. Teismas jau suteikė numerį šiai bylai ir artimiausiu metu pradės nagrinėti žmogaus teisių pažeidimus Lietuvoje, nors tokio nagrinėjimo tikrai galima buvo išvengti, jeigu Lietuvos teismas tinkamai atliktų savo darbą.

Bet kai teismai mato, kad tokį teisinį nihilizmą palaiko, skatina ir net, kaip dabar aiškėja, reikalauja pats premjeras, ką gi belieka daryti „nepriklausomiems teismams“?

Faktus galima vardinti ir toliau, bet net ir tai, kas paminėta, keltų šiurpą kiekvienai išties demokratinei valstybei. Tik ne mūsų, kur prie valstybės vairo stovi buvusieji diktatoriškos valstybės architektai, skatinantys teisinį nihilizmą.

Ar išdrįs A. Butkevičius, kurį drąsiai galima vadinti melagiu, paneigti nors vieną faktą?

Todėl ir Seimo Žmogaus teisių komiteto nariams turi būti gėda — dirbdami tokiame komitete jie net nesiruošia nagrinėti tokių šiurpą keliančių faktų. Nors komitetas tam ir sukurtas, kad sumažintų žmogaus teisių pažeidimus demokratinėje valstybėje.

Išdrįs? Ne, jis yra bailys ir melagis, rinkimų metu pažadėjęs keisti žmonių pasmerktą konservatorių naktinę mokesčių reformą, bet po rinkimų nepakeitęs nė vieno įstatymo. Jis ir toliau apgaudinėja rinkėjus, vykdydamas konservatorių sugalvotą ekonominę programą, žlugdančią valstybę.

Darbo partijos garbės pirmininkas
Komentarai (rašyti komentarą)
 • Kamryn    2017-03-15 12:16         

  Esa pagina por el momento no esta dilïenibso,p»¿ pero acá te tengo otro truco para seguidores en Twitter solo ve a mi Canal y búscalo en vídeos y hay esta o también lo puedes ver en mis listas de reproducción.

 • Lois    2017-03-15 08:37         

  you are really a good webmaster. The website loading speed is amazing. It seems that yo2u&8#17;re doing any unique trick. In addition, The contents are masterwork. you have done a excellent job on this topic!

 • gintas    2015-11-02 07:01         

  vienintelis zmogus Lietuvoje kuris galetu padaryt tvarka

 • saunuolis gerb.Uspaskich    2015-08-28 15:38         

  Jusu balso ginant Zmogaus Teises musu salyje labai reikia!Dievas su Jumis!

 • teisybe    2015-03-27 05:16         

  manau , jog tiek sis puslapis , straipsnis bei netgi sie komantarai yra viena ta pati rusijos skleidziama propoganda ir nereiketu kreipti i tai demesio. taipogi nemanau kad sis izeidziantis straipsnis yra adekvatus valdzios atstovo nuomones issakymo metodas.

 • sss    2015-03-26 21:06         

  Saunuolis Uspaskich, laikykites, Lietuva uz Jus!!!!

 • neskaites    2015-03-18 18:57         

  jo pakalbet tai viktoras moka bet ir gudrus ungurys

 • rrr    2015-03-09 22:46         

  Palaikau Viktorą. Juk teisinėje valstybėje bet koks procesinis veiksmas, padarytas byloje neteisėtai, negali atvesti prie teisėtų sprendimų. Visa premjerui išsakyta kritika bei jo propaguojamas teisinis nihilizmas privedė V. Uspaskich iki Europos Žmogaus Teisių Teismo. Viso šito buvo galima išvengti, tačiau Lietuvos teismas neatlieka savo darbo tinkamai.

 • Reginys    2015-03-09 22:25         

  V. Uspaskich, kaip visada rėžia teisybę tiesiai šviesiai be jokių skrupulų ar užuolankų. Juk iš tiesų A. Butkevičius savo nuomonę kaitalioja per dieną po kelis kartus, todėl drasiai galima sakyti, kad nesilaiko duoto žodžio.

 • Jona    2015-03-09 21:01         

  Kada yra sakoma tiesa ir taip tiesiai sviesai tai tikrai daug kam nepatinka. Nekiekvienas nori girdeti tiesa. Gerai Viktoras daro kad atveria akis

 • Sutinku    2015-03-09 20:50         

  Premjeras nėra itin tvirta ir autoritetinga figūra šiandien… Reikia pripažinti…

 • Andre 1    2015-03-09 19:52         

  Premjeras labai dažnai nesilaiko savo duoto žodžio ir perdaug stengiasi įtikti prezidentei.

 • Andre    2015-03-09 19:50         

  V.Uspaskich niekada nebijojo pasakyti visiems tiesos į akis ir toliau sako teisybę,bet gaila,kad daug kam tai nepatinka.

 • ...    2015-03-09 19:04         

  Darbo partija ir jos vadovas nusipelno aukso medalio vien už tai, kad nepalūžo ir atsilaikė prieš ilgamečius puolimus. Tikiuosi vieną dieną ši partija galės laisvai kvėpuoti ir niekieno netrukdoma darbuotis žmonių labui.

 • voveraitė    2015-03-09 18:52         

  Viktoras nebijo išsakyti ,,tiesiai šviesiai”, o tai daugeliui nepatinka.

Rašyti komentarą

Jūsų vardas*:

Jūsų komentaras*:

* pažymėti laukeliai turi būti užpildyti

Svetainės administratoriai neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai. Informuokite apie netinkamus komentarus info@uspaskich.eu.

Rinkimai 2015

ALDE