Darbo partijos vadovybė tvirtins galutinį kandidatų sąrašą bei programą

Rašyti ir skaityti komentarus (70)

Teksto dydis: mažinti | didinti

Darbo partijos taryboje šį ketvirtadienį  bus patvirtintas galutinis partijos kandidatų į naująjį Seimą sąrašas, partijos programa bei aptartos politinės aktualijos, paliesiančios ir galimus būsimus partnerius Seime, po rinkimų.

Partijos pirmininko Viktoro Uspaskich teigimu, Darbo partija yra numačiusi iškelti visus 141 kandidatą, kurie savo dalyvavimą politiniuose rinkimuose bei ryžtą darbui Seime patvirtino pristatytais gyventojų palaikymo parašais.

„Esame viena didžiausių politinių partijų Lietuvoje, pelniusi didžiausią visuomenės pasitikėjimą, tad natūralu, kad pradedant rinkimų kova ir baigiant darbu Seime, jai atstovauti gali tik tie žmonės, kurie turi visuomenės pritarimą ir palaikymą. Nė kiek neabejoju, kad šis kandidatų sąrašas bus vienas stipriausių ir būtent jo atstovams pavyks įnešti būtinų pokyčių į valstybės valdymą po rinkimų į Seimą“, — sako partijos Darbo partijos pirmininkas.

Po kandidatų į Seimą sąrašo tvirtinimo partijos taryboje bus tvirtinama ir partijos programa, kuria remiantis po rinkimų bus plėtojamas bendradarbiavimas su kitomis partijomis bei parengta Vyriausybės darbo strategija.

„Esu labai patenkintas, kad programoje esančios nuostatos jau dabar skatina tinkamas diskusijas, tiek dėl minimalaus atlyginimo, tiek dėl pensijų dydžio ar kitų svarbių temų. Tai geriausias įrodymas, kad mūsų programa šiandien yra būtina Lietuvai. Tarybai patikėta patvirtinti tokią programą, kuri ilgainiui valstybės valdyme taps savotišku pagrindu, mums laimėjus rinkimus“, — sako V. Uspaskich.

Anot jo, partijos programos projektas buvo rengiamas beveik metus, glaudžiai bendradarbiaujant su įvairių sričių ekspertais, atsakingai išanalizavus šalies ekonominį, socialinį potencialą. Politiko teigimu, visų partijų programos yra savotiškas kelrodis galimoms būsimoms partnerystėms, sąlyčio taškų politikoje ieškojimui.

„Programų nuostatos gali padėti atsakyti, su kuriomis partijomis bus galima sėsti prie bendro stalo ir pradėti bendradarbiauti. Deja, bet šiuose rinkimuose kai kurios jų yra ne tik labai silpnos, bet ir prasilenkia su jas parengusių partijų atstovaujamomis vertybėmis. Nepaisant to, jau dabar turime spręsti klausimus, susijusius su būsimais koalicijos partneriais. Asmeniškai manau, kad šalies partijos pasiektų kur kas daugiau, jeigu ieškotų dialogo tarpusavyje efektyviau nei iki šiol, kad ir tos, kurios dirba Vyriausybėje dabar“, — sako jis.

Politiko teigimu, jis, kaip partijos pirmininkas, yra pasiruošęs sėsti prie derybų stalo dėl galimos koalicijos su visomis partijomis, laimėsiančiomis rinkimus, tuo tarpu galutinį sprendimą turės tarti partijos taryba.

„Lietuvai reikia efektyvių politikos sprendimų, sutarimo viduje, o ne rietenų. Manau, kad tokiu būdu galima pasiekti kur kas daugiau, nei buvo pasiekta iki šiol“, — sako jis.

Darbo partijos taryba vyks šį ketvirtadienį, rugsėjo 6 d., 18 val., Kėdainiuose, pramogų centre „Vikonda“.

Komentarai (rašyti komentarą)
 • Norman    2013-01-16 14:54         

  Pranutė MLiepa 4, 2011 10:05Auditas išgelbėjo LIETUVOS švietimą. Jau išgelbėjo (čia turėtų eiti didelis jkuoas :) :) :) )Direkų atranka toj firmoj gelbės dar kartą (irgi didelis jkuoas :)Smagu, kad gelbėjimas vyksta per spektaklius . per spektaklius, mieli didieji strategai, kurie dairotės tik šaukšto sau, o ne pačiai sistemai. Mes su kokybe tik ir krentam į duobę, nes pati sistema pilna duobių, griovių, nežinojimų, vajų, vienadienių programų, projektų, etosų, strategijų, spektaklių, artistų, klounų- ir jokio pastovumo, išdiskutavimo, susitarimo, žinojimo, nusiteikimo, susitarto pastovumo, pasirengimo, neskubaus apmąstymo .O ir tie vadovai nuo bėgiojimo po valdybas, tarybas, administracijas, direkcijas, biurus, inspekcijas . jau pavirto į lekuojančius šunis, kurie moka tik laižyti kiekvieno klerko ranką, kad ji mokyklai būtų dosni duodant renovaciją ar kitą pakyšą.Ar tamistų atrinkti vadoviukai nebus panašūs į dabartinius lekuojančius šunėkus????????????Klausimas- pasakykit kiekoj mokyklų pagerėjo ugdymo kokybė po auditų ir aš nulenksiu savo galvą prieš jūsų strategiją (norėjau padaryti tai juodai, bet kad tokios galimybės nėra).Ačiū visiems, kurie tai perskaitė ir gal . minutei susimąstė.

 • Tzifai    2013-01-14 12:48         

  aLiepa 6, 2011 21:35o sakykit, mklokyo direktoriams reikia ismanyti apie mklokyos kasdienybe, o ministru tai jau gali but belekas. Kiekviena valytoja gali buti svietimo ministre, tik reik turet aukstojo diploma. Pas mus valytojos turi toki.

 • Mandala    2013-01-13 17:35         

  PesimistasLiepa 14, 2011 21:08Ačiū dievui, tamtsa laimingas. Mane tarkuoja politrukai ir šoku pagal jų dūdelę. Ganykloje visada yra ir ganytojų vadai. Žolėti ganyklų plotai atiduodami saviems (atestacijų kategorijos, garbė, privilegijos, priedai, užuovėja nuo vėjų ir pan.)Smagu, kad Jūs mąstote, turite viltį ir viziją.Patikėkik, nesu aš avinas . Daug mąstau . ieškau priežasčių Neįmanoma sukurti sistemos, iš šluotos išėmus vieną virbą ..Šiandien reikia kurti jau visą šluotą . Nevadinkit menęs politruku, jei esu įsitikinęs, kad šis Bacio pakištukas pakeis sistemą. Tai sukurs dar kiek etatų toje nmva, kuri jau prarado savo reputaciją ir iki šiol .Dėkim ant stalo visas problemas, tame tarpe ir vadybos, ir jas spręskim komplekse, o ne po šakelę (tai tik kosmetika)Paskaitykit Dialogą, radau ten vieno autoriaus įdomių užuominų į tai . Mintis- kompleksiniai sprendimai- tai vienintelė išeitis.Mes toli nuėjom . į tamsą. O kaip sugrįžti. Ar jūs manot, kad Bilotienė tai žino? (ji iš Širvintų, puikiai ją žinau, žinau ir tai, kad ji neperneša stipresnių asmenybių ir jie tuoj pat tampa jos nuožmiais priešais).Smagu, kad sėkmė jau atėjo į tavo namus. Puiku. Aš jos vis dar ieškau. Geriau gyventi nemąstant, bet taip negaliu . prigimtis tokia Matau ir tavyje asmenybę, todėl spaudžiu dešinę.

 • KESTUTIS    2012-10-03 10:25         

  Balsuokim uz DP jie yra sviesulys tamsaus tunelio gale. Aciu!

 • eti    2012-09-07 22:17         

  sarasas toks koks turi buti,darbieciai protingai viska pasveria

 • dinute    2012-09-07 22:14         

  sarasas padarytas pagal kiekvieno idirbi

 • gita    2012-09-07 21:58         

  Manau pasitvirtins gerą sąrašą, atsirinks kas yra verti kandidatuoti

 • Simas    2012-09-07 21:35         

  Darbo programa tikrai gera, linkiu tik pastangų jas įgyvendinant

 • Vaida    2012-09-07 21:28         

  Sėkmės Darbo partijai rinkimuose, jūs geriausi

 • Boleslovas    2012-09-07 17:19         

  Tikime,kad DP pasirodys per rinkimus dar geriau,nei per apklausas,todėl visi tikime ir laukiame jų sėkmės.

Rašyti komentarą

Jūsų vardas*:

Jūsų komentaras*:

* pažymėti laukeliai turi būti užpildyti

Svetainės administratoriai neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai. Informuokite apie netinkamus komentarus info@uspaskich.eu.

Rinkimai 2015

ALDE