Viktoras Uspaskich išleido savo pirmąją knygą 2016-02-25

Rašyti ir skaityti komentarus (88)

Teksto dydis: mažinti | didinti

“Kiekvienas žodis, jausmas, išgyventa ir pajausta mintis sugulė į ilgai brandintą mano knygą, kurią mes kartu parašėme. Mes buvome kartu šioje knygoje ir baigėme pirmąjį švietimo etapą. Jums, kaip į viršukalnę kopiančiam alpinistui, norėsis kopti vis aukščiau. Kaip alpinistai, kuriems „už kalnus geriau būti gali tik kalnai, į kuriuos jie dar nebuvo įkopę“, taip ir jūs (aš tuo tikiu) ieškosite vis naujų viršukalnių šioje srityje.  Linkiu, kad kartkartėmis sugrįžtumėte prie šios knygos – praktinių mokymų, kad mes su jumis susitiktume vėl, kad kartu eitume šiuo savo asmenybės potencialo realizavimo keliu. Linkiu jums sėkmės šioje nuostabioje kelionėje, kuri vadinama vienu trumpu žodžiu – GYVENIMAS.”, – kalbėjo knygos autorius Viktoras Uspaskich.

Darbo partijos garbės pirmininkas Viktoras Uspaskich išleido savo pirmąją psichologinę knygą – „Mano ligos ir priešai – mano geriausi mokytojai“. Joje politikas su skaitytojais dalinasi gyvenimo įvykiais, kurie, anot V. Uspaskich, pakeitė jo gyvenimą ir išmokė į jį žvelgti kitomis akimis. Šis kūrinys yra ir tam tikras naudingų patarimų rinkinys.

„Ši knyga yra skirta tiems, kurie nori žongliruoti problemomis, išmokti teisingai dirbti, ilsėtis, miegoti, valgyti, bendrauti, būti laimingiems ir lydimiems sėkmės karjeroje, visuomenėje ir šeimoje, būti turtingiems, sveikiems, ir puikios fizinės formos. Mano istorija skaitytojams padės mokytis iš mano klaidų ir jų nekartoti“, – apie knygą pasakoja V. Uspaskich.

Knyga pasirodė per didžiausias metų šventes ir yra visiems pasiekiama nemokamai internetine nuoroda: www.uspaskichknyga.lt. Beje, knygos originalas parašytas rusiškai, kuris jau pilnai yra išverstas ir į lietuvių kalbą.

Ištrauka iš knygos:

Viskas viename žmoguje

Protu nesuvokiamas kontrastas.

Šiaurė, toli nuo civilizacijos, tremtinių gyvenvietė, jokio vyksmo, viskas ant išmirimo ribos, didelė skurstanti šeima, duona ant stalo – prabanga ir ne kiekvieną dieną, darbas sulaukus vos vienuolikos.

Ir – milijonierius, sėkmingas verslininkas, politikas, ministras, darni šeima, puikūs vaikai.

Ir – lyg skradžiai į prarają, į miglą, alkoholis, azartas, lyg po narkozės gyvenimas skendi rūke ir nesėkmėse, o kad nepasirodytų per maža – didžiulė puokštė ligų, gyvenimas pakimba ant plauko.

Išėjau iš šio uždaro, pragariško rato, viską surinkau į krūvą. Sukroviau ant svarstyklių. Ir pasvėriau LAIMĖS svarsčiu.

Daug epizodų prabėgo mintyse, bet vienas užstrigo iš vaikystės. Nepatikėsite, tačiau taip ir nesugebėjau prisiminti nė vieno niūraus savo vaikystės momento! Dar pabandžiau ir supratau – o juk laimė visai kitur. Laimę suteikia ne duona kasdieninė. Pasirodo, aš buvau pakankamai laimingas ten, toli, be duonos ant stalo.

Vis dėlto, kam aš kažko siekiau, lėkiau, skubėjau, rizikavau, kažko ieškojau, dirbau dieną naktį, gudravau, galbūt kažkur kažką iš ko nors atiminėjau? Deja, bet mano taupyklėje laimės nepadaugėjo. KODĖL???

Kiekvienas gali sau užduoti tą patį klausimą ir šioje knygoje rasti atsakymą.

Dėkoju likimui, kad man buvo suteikta galimybė išmokti tas pamokas dar šiame gyvenime ir likti gyvam, pajusti tikrą laimę, pataisyti sveikatą ir judėti toliau. Pirmoje knygos dalyje pateiksiu tam tikras šių dienų realijas, kurios nėra labai malonios, todėl pasistengsiu jas šiek tiek sušvelninti, tačiau esmę paliksiu. Noriu, kad jūs pajustumėte ir suprastumėte mastą tos situacijos, kurioje reikėjo gyventi, kovoti ir ne tik nepasiduoti, bet priešingai, augti, pakeisti savimonę bei tapti laimingu.

Dabar, kad būtų suprantamiau, apie ką ši knyga, pateiksiu nedidelę pamokančią gyvenimišką situaciją. „Noriu gyventi šalia Dievo“ – tokiomis keistenybėmis sūnus nuolat kvaršindavo galvą tėvui. Tėvas vydavo jį kuo toliau nuo savęs, tačiau geroji motina švelniai šypsodamasi sūnui atsakydavo: „Toli iki Dievo, vaikeli. Mylėk žmones ir gyvensi šalia Dievo.“

Komentarai (rašyti komentarą)
 • zofija    2017-05-07 14:30         

  Būtum prezidentu ,gal butu daugiau Lietuvių.nes dabar Lietuviai bėga iš Lietuvos,greit tokios kaip Lietuva nebebus su tuokia valdžią nėra kuo gero laukt tik skurdo.VIKTORAS TE LAIMINA jŪS DIEVAS

 • Česlovas    2016-12-14 09:42         

  Šaunuolis Viktorai Toliau nuo pavyduolių ir nuo nelaimelių . Visko Tau kuo geriaosio

 • liu    2016-12-12 16:07         

  Neverta net akių gadinti į tokio santechniko – rašeivos postringavimus!!! Nei jis rašyti moka, nei nei kam įdomu !!! Vagišius visada ir liks vagišiumi, o apie tokius ir taip pilna prirašyta!!!

 • B.    2016-12-11 11:18         

  Tikėjausi daugiau Tavęs nebematyt, bent jau kompiuteryje. Kur tau. Lenda net ir be muilo.

 • Vytautas    2016-12-11 11:14         

  Su kiekvienais nepriklausomybės metais vis labiau suprantu kodėl reikėjo kai kuriuos išvežt sibiran, o dar geriau tiesiog statyt prie sienos.
  Labiausiai gaila kad tai tautiečiai.Žmoniškumas kai kuriems nesuprantamas.

 • Na, nei šis, nei tas    2016-12-08 12:26         

  Nelabai jo galima suprasti, kas per fruktas?

 • SMILGA    2016-12-02 22:21         

  KAD JIS KALBĖT SUNKIAI KALBA ,AR IR RAŠYT JAU IŠMOKO. LABAI GERAS VAIZDELIS.

 • Tikiuosi    2016-12-01 22:20         

  Tikiuosi antra knyga bus kazkas tokio ‘Archangelsko virtuve su Uspaskich’. Tiksliau norejau, kad pirma butu tokia.

 • Jurgis    2016-12-01 19:06         

  Kiek galima piktinti Lietuvos žmones, juk jo vieta už grotų, žmogau jeigu išsįsukai nuo bausmės tai nereiškia, kad pasikeitei, rašytojas atsirado, kažkas iš šamanų ir sapnininkų rašo, o Viktoras tikriausiai net nepaskaitė. bet pristato kaip savo šedebrą.

 •     2016-11-29 12:55         

  O kas beliko, žemiškajai rytinei rankai nebeglobojant – gi tik Aukščiausiojo pagalba…

 • Dana    2016-11-26 22:12         

  Ne visi iš karto suvokiame visatos ir gyvenimo dėsnius ;tik po tam tikro gyvenimo etapo pradedame suvokti, kad gyvenime yra aukštesnės vertybės…Juk gyvenimas taip greitai prabėga, ir tada imi suvokti, kaip šiame gyvenime viskas laikina…Gerai, kad žmonės po tam tikrų ligų ,išgyvenimų , tai pradeda suprasti.Sėkmės jums -nes tikriausiai jums taip gyvenime duota, nes toks yra jūsų gyvenimo kelias.Su pagarba.

 • Matilda    2016-11-24 10:22         

  Dziaugiuosi ,kad jus pazinau Jus mano prezidentas…Linkiu Jums sveikatos ir Dievo palaimos.
  Knyga butinai nusipirksiu…is pensijos

 • Pensininkė    2016-11-24 05:05         

  Dar neskaičiau, bet jei bus internetinis variantas perskaitysiu, nes įpirkti nepajėgsiu. O Viktorą gerbiau ir gerbiu kaip protingą, darbštų ir veiklos žmogų.
  Juk kiekvienas nors kiek turintis tokių sugebėjimų stengiasi ne tik dėl savęs, bet
  ir žmonėms gerą padaryti, jei turi sąžinę. Bet deja, tokių rasis tik vienetai, o ypač
  pas mus Lietuvoje. Dauguma kažką pasiekusių, kitų nemato…

 • stas    2016-11-22 14:31         

  a

 • violeta    2016-11-22 14:30         

  Buvau Jo knygos pristatyme. Padovanojo tą knygą ir dabar ją skaitau kas vakarą tik po kelis puslapius, kad viską suprasciau. Labai gera, geras dalykas. Noriu kad ji nepasibaigtų skaityti. Tikrai verta nusipirkti ir paskaityti – pasimokinti. Jei būtų reikėję knygyne pirkti negirdėjus autoriaus Viktoro pristatymo nebūčiau pirkusi. Ne dėl kainos bet „ai nereikia“. Viskas įdomu ir …Na puiku. Esate ŠAUNUOLIS.

 • violeta    2016-11-22 14:30         

  Buvau Jo knygos pristatyme. Padovanojo tą knygą ir dabar ją skaitau kas vakarą tik po kelis puslapius, kad viską suprasciau. Labai gera, geras dalykas. Noriu kad ji nepasibaigtų skaityti. Tikrai verta nusipirkti ir paskaityti – pasimokinti. Jei būtų reikėję knygyne pirkti negirdėjus autoriaus Viktoro pristatymo nebūčiau pirkusi. Ne dėl kainos bet „ai nereikia“. Viskas įdomu ir …Na puiku. Esate ŠAUNUOLIS.

 • variokas    2016-11-10 22:15         

  Neskaiciau tos knygos, bet labai patiko…

 • Arunas    2016-10-27 22:01         

  Knyga raso zmogus kuris gyvena dvasinga gyvenima sau,o ne isorei.Ismoktas pamokas,pergyventas patirtis,klaidas ir laimejimus perteikti besidomintiems,kad nekartotu klaidu,suprastu kas paslepta,knyga yra dovana kainuojanti ideta darba,turinti saves atverimo rizika bet nesanti gyvenimo isminti.Aciu uz tai. P.S.o JUS PIKTAVALIAI PARASYKIT BENT KELIAS EILUTES VERTAS DEMESIO,IR SUPRASIT SAVO MENKUMA.

 • SIGITAS    2016-10-24 10:35         

  O KIEK SILPNAVALIŲ SERGANČIŲ PAVYDU. NUO TO TAIP PAT STRESAI IR KŪNO LIGOS.

 • SIGITAS    2016-10-24 10:33         

  ”Dėkoju likimui, kad man buvo suteikta galimybė išmokti tas pamokas dar šiame gyvenime ir likti gyvam, pajusti tikrą laimę, pataisyti sveikatą ir judėti toliau” Prasmingi žodžiai. Didžiuojuos VIKTORU. Jis įrodė turįs stiprią valę ir išmintį. Daugiau tokių. Sveikinu išleidus knygą.

 • Alda    2016-10-21 09:55         

  Nuostabų žmogų politikai išstūmė iš šalies valdymo. Dabar jie stumdosi ir kariauja tarpusavyje juodomis technologijomis. Tačiau ką jie sugeba padaryti naudingo žmonėms? Nieko. Vien tik indivisualūs pasirodymai. Vien privati šlovė.

 • Nijolė    2016-10-18 20:25         

  Kaip gaila, kad daugiausia komentatorių neskaičiusių knygos ir rašo, kad galėtų kaip nors įžeisti žmogų. Nereikia taip, nes p. Viktorui jūs tikrai nepakenksit.
  Aš dėkoju Viktorui už jo nuostabią knygą, tai vadovėlis iš kurio reiktų mokytis, gal tada visi būtume geresni.

 • Anonymous    2016-10-18 04:47         

  Nepavidekit jus jam. mieli zmones.Nes jai nebutu tokiu kaip jis.Nebutu nei pinigu .nei duonos. As tau linkiu kad tavo gyvenimas klostitusi kuo geriau.

 • Varanonis    2016-10-17 12:39         

  Nustebsiu jei toje knygoje bent pusė nėra melas.

 • ALVYDAS    2016-10-13 20:19         

  VABALAS MESLINIS

 • be VIKTORO POLITIKOJ lieka DIDELE TUSTUMA    2016-10-12 16:03         

  TASKAS

 • Anti...    2016-10-10 17:09         

  Susirgai iš gobšumo?Jau ekstrasensu daraisi…

 • Rasa    2016-10-09 14:09         

  pats protingiausias-yra viktoras ,ir baznyciu pristate ir pats apsirupines-tai ne musu seimunai tik sau ,omus pamirso ,galetu buti prezidentu labai gudrus ir protingas…

Rašyti komentarą

Jūsų vardas*:

Jūsų komentaras*:

* pažymėti laukeliai turi būti užpildyti

Svetainės administratoriai neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai. Informuokite apie netinkamus komentarus info@uspaskich.eu.

Rinkimai 2015

ALDE